:-) Welcome to my Blog :-)

Hry

pár her ke stažení

10. srpna 2008 v 19:11 | Wendy

Super Hra

13. května 2008 v 18:36 | Wendy

Užasnej prográmek na odreagování

Přišel Vám blbej mejl od nadřízenýho orgánu ? Nový tabulky v Excelu s jinejma řádkama, než loni ? Nebo výzva od o.s.DILIA, abyste jim odváděli desetník z každý kopie ? Nebo od OSA, abyste jim zaplatili, pokud si prdnete na veřejnosti ? Tady máte pro takové chvíle cennou pomůcku.
stáhnout program

On-line hry

29. března 2008 v 11:18
gladiatus= www.gladiatus.cz
warpfire= www.warpfire.cz
myminicity= www.myminicity.com
bitefight= www.bitefight.cz

Super Hry

16. března 2008 v 19:07
Bitefight je internetová on-line hra. Její scénář je pečlivě promyšlen. Nadchne vás svou jedinečností, grafikou a zpracováním. Bojujete po boku vlkodlaků nebo upírů, sbíráte zlato, získáváte kořist, lákáte oběti a útočíte na druhou rasu. Vytvořte si svou vlastní podobiznu, vylepšete si svůj úkryt a vyzbrojte se těmi nejlepšími zbraněmi.
Knightfight je obdoba předchozí hry. Bojujete po boku rytířů, kteří chrání chudé a slabé, nebo se přidáte k pánům temnot. Opět si vylepšujete své obydlí, kupujete nové a lepší zbraně a verbujete nové rytíře. Pusťte se do souboje na život a na smrt...

Sportovní Hry

16. března 2008 v 19:06
Vystřelte si své zvířátko co nejdál to půjde. Máte na výběr ze 3 druhů zvířat a při odpálení můžete určit směr a sílu. Pokud při dopadu dopadne vaše odpálené zvíře na trampolínu, bude odpáleno o kousek dál. Zvládnete pokořit světový rekord 700m?
Zvládnete se svým snowboardistou porazit všechny soupeře celkem v 6 kolech? Na výběr máte z 12 národností a ja jen na vás, jakou si zvolíte. Snowboardistu ovládáte šipkami. Pokud 3x minete branky, dané kolo jste prohráli a je nutné si ho zajet znovu.
Uchopte tenisovou pálku, žlutý míček a vydejte se na napínavý zápas s několika soupeřích v několika obtížnostech. Zkuste si, jak dobré je vaše tenisové umění a jak přesné dokážou být vaše míčky.
Blast Billiards je netraciční verze online karambolu pro jednoho hráče. Cílem hry je v časovém limitu uklidit všechny hrací koule ze stolu dříve než vybuchnou. V průběhu hry vám také nesmí do díry spadnou bílá hrací koule.
Bumper Ball je příjemná hra pro jednoho nebo dva hráče. Pohybujete se v miniaturních autíčkách a snažíte se vstřelit vašemu soupeři gól. Svůj úkol musíte splnit v časovém limitu, který si můžete zvolit před hrou.
Stačí si vybrat pozici, ze které začnete hrát a pak už jen hledejte tu nejkratší cestu do jamky...
Poraž co nejvíc jeptišek svou bowlingovou koulí :)
//<![CDATA[ //]]>

Hry pro holky III

7. března 2008 v 16:09

Hry pro holky II

7. března 2008 v 16:01

Hry pro holky

7. března 2008 v 15:59
http://www3.cz.org/categorie.php?o=0&VIDCat=21&VMots=&qsearch=&cpp=&id=&num=15
tady máte hry pro holky je to supr hra hlavně ta jak češete jednu holčičku nebo

ta jak jedna holka vibere pro jejího kluka účes a vi ho musíte udělat jestli

ten účes uděláte špatně tak se ta holka nazlobí a když ho uděláte zprávně

tak ta holka se k tomu klukovi přitulí a bude spokojená.
 
 

Reklama
Reklama